Waluty
Warunki zawarcia Umowy sprzedaży

 

 1. Zawarcie Umowy sprzedaży między Kupującym a Sprzedawcą następuje po uprzednim złożeniu przez Kupującego Zamówienia za pomocą formularza Zamówienia w Sklepie internetowym.

 2. Przed złożeniem Zamówienia niezbędne jest potwierdzenie zapoznania się z Polityką Prywatności i niniejszym Regulaminem oraz akceptacja ich postanowień. Zaakceptowanie niniejszego Regulaminu i Polityki Prywatności stanowi warunek złożenia Zamówienia. 

 3. Cena Produktu uwidoczniona na stronie Sklepu internetowego podana jest w PLN (złoty polski). Cena Produktu zawiera podatek VAT. O łącznej cenie w Produktu będącego przedmiotem Zamówienia, a także o kosztach dostawy (w tym opłatach za transport, dostarczenie i usługi pocztowe) oraz o innych kosztach, a gdy nie można ustalić wysokości tych opłat – o obowiązku ich uiszczenia, Kupujący jest informowany na stronie Sklepu internetowego w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Kupującego woli związania się Umową sprzedaży.

 4. Zamówienie zawiera:

 1. odwołanie do niniejszego Regulaminu, w którym znajdują się informacje dotyczące prawa
  do odstąpienia od zawartej Umowy sprzedaży, reklamacji wraz z odpowiednimi formularzami;

 2. informacje dotyczące Produktu wraz z jego zdjęciem i ceną brutto;

 3. środki płatności, których można użyć;

 4. informację o sposobie dostawy i koszcie przesyłki.

 1. Po złożeniu Zamówienia Sprzedawca niezwłocznie potwierdza jego otrzymanie oraz jednocześnie przyjmuje Zamówienie do realizacji. Potwierdzenie otrzymania Zamówienia i jego przyjęcie do realizacji następuje poprzez przesłanie przez Sprzedawcę Kupującemu stosownej wiadomości e-mail na podany w trakcie składania Zamówienia adres poczty elektronicznej Kupującego, która zawiera co najmniej oświadczenia Sprzedawcy o otrzymaniu Zamówienia
  i o jego przyjęciu do realizacji oraz potwierdzenie zawarcia Umowy Sprzedaży. Z chwilą otrzymania przez Kupującego powyższej wiadomości e-mail zostaje zawarta Umowa Sprzedaży między Kupującym, a Sprzedawcą.

 2. Składanie Zamówienia jest możliwe po zarejestrowaniu Konta lub po uzupełnieniu danych Kupującego niezbędnych do właściwego uzupełnienia Zamówienia i dostawy zamówionych Produktów. 

 3. Po dokonaniu rejestracji Kupujący otrzyma na podany przez siebie adres e-mail link do strony Sklepu internetowego aktywacji Konta. Dokonanie aktywacji umożliwia zalogowanie do Sklepu internetowego. 

 4. Aby dokonać rejestracji w sposób prawidłowy należy wypełnić wszystkie pola formularza rejestracyjnego zawierającego dane wymagane do założenia Konta Użytkownika. 

 5. Zawarcie Umowy sprzedaży następuje po zaakceptowaniu przez Sprzedawcę Zamówienia, wysłanego przez Internet. Moment wysłania przez Sprzedawcę potwierdzenia Zamówienia stanowi moment zawarcia Umowy sprzedaży. 

 6. Utrwalenie, zabezpieczenie oraz udostępnienie Kupującemu treści zawieranej Umowy sprzedaży następuje poprzez:

 1. udostępnienie niniejszego Regulaminu na stronie Sklepu Internetowego;

 2. przesłanie Kupującemu wiadomości e-mail, zgodnie z § 2 ust. 5 niniejszego Regulaminu.

 1. Kupujący wyraźnie upoważnia Sprzedającego do wystawiania faktur VAT oraz faktur korygujących w formie elektronicznej.

 

 

Zakupy w Manufakturze
Darmowa dostawa (Kurier DPD na terenie Polski) już od 300,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl