Waluty
Promocje
Naszywka z logotypem KOLEKCJA DIY LGMP - Owalna
Naszywka z logotypem KOLEKCJA DIY LGMP - Owalna
5,00 zł 3,50 zł
szt.
Metalowy znaczek LGMP - Stare Złoto
Metalowy znaczek LGMP - Stare Złoto
5,00 zł 3,50 zł
Naszywka z logotypem KOLEKCJA DIY LGMP - Podłużna
Naszywka z logotypem KOLEKCJA DIY LGMP - Podłużna
5,00 zł 3,50 zł
szt.
Postanowienia końcowe

 

 1. Postanowienia niniejszego Regulaminu nie mają na celu wyłączać ani ograniczać jakichkolwiek praw konsumentów przysługujących im na mocy bezwzględnie wiążących przepisów prawa,
  a wszelkie ewentualne wątpliwości należy tłumaczyć na korzyść Konsumenta. W przypadku ewentualnej niezgodności postanowień niniejszego Regulaminu z powyższymi przepisami, pierwszeństwo mają te przepisy i należy je stosować.

 2. Kupujący obowiązany jest do korzystania ze Sklepu Internetowego w sposób zgodny
  z prawem i dobrymi obyczajami, mając na uwadze poszanowanie dóbr osobistych oraz praw autorskich i własności intelektualnej Sprzedawcy oraz osób trzecich.

 3. Zawartość strony Sklepu Internetowego, włącznie z tekstami, grafikami, zdjęciami, filmami, ilustracjami jest własnością Marcina Koryciaka, prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą: Manufaktura Pasji Marcin Koryciak z siedzibą w Żorach. Treści te są chronione prawem autorskim i innymi prawami. Ich wykorzystanie dozwolone jest wyłącznie za pisemną zgodą Marcina Koryciaka, prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą: Manufaktura Pasji Marcin Koryciak z siedzibą w Żorach (44-240) na Aleja Jana Pawła II 25, nr REGON: 366869310,
  nr NIP:
  6511607953.

 4. Zamieszczone w Sklepie internetowym zdjęcia i opisy Produktów wraz z oznaczeniem ich ceny, nie stanowią oferty w rozumieniu przepisu art. 66 Kodeksu cywilnego, a są jedynie zaproszeniem do składania ofert w rozumieniu przepisu art. 71 Kodeksu cywilnego.

 5. O zmianach w niniejszym Regulaminie Użytkownik zostanie powiadomiony przy pierwszym logowaniu po wejściu w życie zmian w Regulaminie. Akceptacja zmian w Regulaminie odbywa się poprzez potwierdzenie/kliknięcie komunikatu na stronie logowania przez stronę Sklepu internetowego: www.manufaktura-pasji.pl. Odmowa akceptacji zmian Regulaminu jest równoznaczna z wyrejestrowaniem się z serwisu z zastrzeżeniem, że Użytkownik uczestniczy
  w rozpoczętych przed rozwiązaniem Umowy sprzedaży transakcjach na zasadach Regulaminu obowiązującego w dacie ich rozpoczęcia. Zmiana Regulaminu nie narusza praw nabytych osób korzystających ze Sklepu internetowego. 

 6. Zmiany niniejszego Regulaminu wchodzą w życie w terminie nie krótszym niż 30 dni od momentu udostępnienia zmienionego Regulaminu na stronie Sklepu internetowego
  www.manufaktura-pasji.pl z zastrzeżeniem, że transakcje rozpoczęte przed wejściem w życie tych zmian są prowadzone na zasadach dotychczasowych. Użytkownik dokonuje akceptacji zmiany Regulaminu Sprzedaży poprzez kliknięcie/potwierdzenie komunikatu na stronie logowania. 

 7. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie powszechnie obowiązujące przepisy prawa, w szczególności: Kodeksu cywilnego oraz ustawy o prawach konsumenta.

 8. Kwestie sporne, jeśli Konsument wyrazi taką wolę, rozwiązuje się na drodze postępowania mediacyjnego przed Wojewódzkim Inspektoratem Inspekcji Handlowej lub przed sądem polubownym przy Wojewódzkim Inspektoracie Inspekcji Handlowej lub na drodze równoważnych i zgodnych z prawem metod pozasądowego rozwiązywania sporów wskazanych przez Konsumenta.

 

 

Zakupy w Manufakturze
Darmowa dostawa (Kurier DPD na terenie Polski) już od 300,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl